obrazek1.jpgobrazek2.jpgobrazek3.jpgobrazek4.jpgobrazek5.jpgobrazek6.jpgobrazek7.jpgobrazek8.jpgobrazek9.jpg

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - ZAPRASZAM NA FACEBOOK'A:

FB/ Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu

Z OSTATNIEJ CHWILI: Regeneracja włosów za pomocą podczerwieni 

Miło mi - 26.04.2014 zdobyłam 3.miejsce w największym konkursie Kreator, konkurencja Beauty Live na Look&Beauty Vision w Poznaniu. Relacja na Facebooku.

Pracownia przeprowadza się do własnego lokum

Gdynia, ul. Warszawska 43

Biel, drewno, cegła - oto, czego możecie się spodziewać po nowej Pracowni. Zasada pracy ta sama - swój czas poświęcam tylko Tobie. 


Ja...

 

Od 10-u lat jestem  stylistką fryzur, wizażystką, wielką pasjonatką zawodu. Kreowałam fryzury dla KMS California jako Polska Główna Stylistka Fryzur tej marki. Jestem ekspertem ogólnopolskiego magazynu modowego Your Hair-Edycja Polska, do którego piszę artykuły oraz przygotowuję sesje zdjęciowe, relacjonuję wyjazdy na największe imprezy branżowe Europy. Współpracuję także z ogólnopolskim magazynem Świat Fryzjerstwa. Regularnie szkolę fryzjerów z całej Polski, obecnie we współpracy z holenderską marką Artistique. Swoją wiedzę z  zakresu fryzjerstwa i wizażu wzbogaciłam umiejętnością kreowania wizerunku, doboru fryzur i koloru do osobowości, nauczania i instruktarzu w temacie fryzjerstwa i wizażu.  Skończone studia z obszaru chemii pozwalają na  dopasowanie idealnego zabiegu dla włosów moich klientów.

Łączę w pracy to, co zawsze powinno być nierozerwalne:

fryzjerstwo, wizaż, modę, kreowanie wizerunku z wiedzą techniczną.

Swoje doświadczenie zdobywam we własnych salonach, na pokazach mody jako wizażystka i stylistka fryzur, podczas przygotowywania eventów modowych np. na targach branżowych, na niezliczonych szkoleniach z zakresu fryzjerstwa i wizażu w Polsce, Włoszech i Niemczech, Holandii, Anglii, jako laureatka konkursów fryzjerskich dla kreatywnych stylistów ("Kreator" targi Look and Beauty Vision w Poznaniu), podczas pracy w charakterze nauczyciela zawodu oraz szkoleniowca, jako autorka artykułów o urodzie dla (m.in.) wp.pl, milionkobiet.pl, magazynu Estetica Beauty, Your Hair  oraz sesji zdjęciowych dla ogólnopolskich magazynów m.in. Your Hair - Edycja Polska, Świat Fryzjerstwa. 

Używam produktów profesjonalnych specjalnie wyselekcjonowanych pod względem jakości, składu oraz tych, które są przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska.

Moja kameralna Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu w Gdyni to efekt wielu lat doświadczeń i kreatywnych pragnień: nie pracuję w  pośpiechu, zawsze jestem do dyspozycji tylko jednej klientki w danym czasie.  Nie zależy mi na pracy odtwórczej, powielaniu. Jestem artystką z dużą techniczną wiedzą i umiejętnością znalezienia złotego środka pomiędzy oczekiwaniami moich klientów, a moimi propozycjami. 

 

NOWOŚCI Z MOJEJ PRACY, KONKURSY I SAME DOBROCI NA:

FACEBOOK /AUTORSKA PRACOWNIA FRYZJERSTWA I WIZAŻU 

created by AGENCJA VERTIGO