obrazek1.jpgobrazek2.jpgobrazek3.jpgobrazek4.jpgobrazek5.jpgobrazek6.jpgobrazek7.jpgobrazek8.jpgobrazek9.jpg

JUŻ RUSZYŁA! Moja nowa marka i nowe wyzwanie:

www.sobocinska-szkolenia.com.pl 

Jesteś fryzjerem? - warto się szkolić!

Chcesz zadbać o swój wizerunek? - mam coś dla Ciebie na www.sobocinska-szkolenia.com.pl 

Ja...

 

Od 10-u lat zajmuję się stylizacją włosów, posiadam tytuł mistrza fryzjerstwa damsko-męskiego, jestem wizażystką, wielką pasjonatką zawodu.  Kreowałam fryzury dla KMS California jako Polska Główna Stylistka Fryzur tej marki. Jestem ekspertem ogólnopolskiego magazynu o włosach i urodzie Your Hair-Edycja Polska, do którego piszę artykuły oraz przygotowuję sesje zdjęciowe, relacjonuję wyjazdy na największe imprezy branżowe Europy. Współpracuję także z ogólnopolskim magazynem Świat Fryzjerstwa w zakresie sesji zdjęciowych i artykułów dot. fryzjerstwa. Regularnie szkolę fryzjerów z całej Polski, obecnie we współpracy z holenderską marką Artistique. Swoją wiedzę z  zakresu fryzjerstwa i wizażu wzbogaciłam umiejętnością kreowania wizerunku, doboru fryzur i koloru do osobowości, nauczania i instruktarzu w temacie fryzjerstwa i wizażu.  Skończone studia z obszaru chemii pozwalają na  dopasowanie idealnego zabiegu dla włosów moich klientów.

Łączę w pracy to, co zawsze powinno być nierozerwalne:

fryzjerstwo, wizaż, modę, kreowanie wizerunku z wiedzą techniczną.

Swoje doświadczenie zdobywam we własnych salonach, na pokazach mody jako wizażystka i stylistka fryzur, podczas przygotowywania eventów modowych np. na targach branżowych (Targi Uroda, Targi Look, Targi HairFair), na niezliczonych szkoleniach z zakresu fryzjerstwa i wizażu w Polsce, Włoszech i Niemczech, Holandii, Anglii, jako laureatka konkursów fryzjerskich dla kreatywnych stylistów ("Kreator") targi Look and Beauty Vision w Poznaniu), podczas pracy w charakterze nauczyciela zawodu oraz szkoleniowca, jako autorka artykułów o urodzie dla (m.in.) wp.pl, milionkobiet.pl, magazynu Estetica Beauty, Your Hair, Kurier Fryzjerski oraz sesji zdjęciowych dla ogólnopolskich magazynów m.in. Your Hair - Edycja Polska, Świat Fryzjerstwa. 

Używam produktów profesjonalnych specjalnie wyselekcjonowanych pod względem jakości, składu oraz tych, które są przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska.

Moja kameralna Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu w Gdyni to efekt wielu lat doświadczeń i kreatywnych pragnień: nie pracuję w  pośpiechu, zawsze jestem do dyspozycji tylko jednej osoby w danym czasie.  Nie zależy mi na pracy odtwórczej, powielaniu. Jestem artystką z dużą techniczną wiedzą i umiejętnością znalezienia złotego środka pomiędzy oczekiwaniami moich klientów, a moimi propozycjami. 

 

NOWOŚCI Z MOJEJ PRACY, KONKURSY I SAME DOBROCI NA:

FACEBOOK /AUTORSKA PRACOWNIA FRYZJERSTWA I WIZAŻU 

created by AGENCJA VERTIGO