obrazek1.jpgobrazek2.jpgobrazek3.jpgobrazek4.jpgobrazek5.jpgobrazek6.jpgobrazek7.jpgobrazek8.jpgobrazek9.jpg

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? - ZAPRASZAM NA FACEBOOK'A:

FB/ Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu


Od marca br proponuję nową usługę:

TRWAŁE PODKRĘCANIE RZĘS

Z JEDNOCZESNYM POGŁĘBIENIEM ICH KOLORU.

Bezpieczny w 100% zabieg prosto z Austrii, dzięki któremu Twoje spojrzenie nabierze głębi o każdej porze dnia i nocy. Dla Pań i Panów.

Cena - w zakładce oferta.


Ja...

 

Od 10-u lat jestem  stylistką fryzur, wizażystką, wielką pasjonatką zawodu. Kreowałam fryzury dla KMS California jako Polska Główna Stylistka Fryzur tej marki. Jestem ekspertem ogólnopolskiego magazynu modowego Your Hair-Edycja Polska, do którego piszę artykuły oraz przygotowuję sesje zdjęciowe. Regularnie szkolę fryzjerów z całej Polski, obecnie we współpracy z holenderską marką Artistique. Swoją wiedzę z  zakresu fryzjerstwa i wizażu wzbogaciłam umiejętnością kreowania wizerunku, doboru fryzur i koloru do osobowości, nauczania i instruktarzu w temacie fryzjerstwa i wizażu.  Skończone studia z obszaru chemii pozwalają na  dopasowanie idealnego zabiegu dla włosów moich klientów.

Łączę w pracy to, co zawsze powinno być nierozerwalne:

fryzjerstwo, wizaż, modę, kreowanie wizerunku z wiedzą techniczną.

Swoje doświadczenie zdobywam we własnych salonach, na pokazach mody jako wizażystka i stylistka fryzur, podczas przygotowywania eventów modowych np. na targach branżowych, na niezliczonych szkoleniach z zakresu fryzjerstwa i wizażu w Polsce, Włoszech i Niemczech, Holandii, jako laureatka konkursów fryzjerskich dla kreatywnych stylistów ("Kreator" targi Look and Beauty Vision w Poznaniu), podczas pracy w charakterze nauczyciela zawodu oraz szkoleniowca, jako autorka artykułów o urodzie dla wp.pl, milionkobiet.pl, magazynu Estetica  oraz sesji zdjęciowych dla ogólnopolskich magazynów m.in. Your Hair - Edycja Polska.

Używam produktów profesjonalnych specjalnie wyselkcjonowanych pod względem jakości, składu oraz tych, które są przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska. 

Wella Professional, KMS California, Alfaparf, Maria Nila, Artistique.

Moja kameralna Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu w Gdyni to efekt wielu lat doświadczeń i kreatywnych pragnień: nie pracuję w  pośpiechu, zawsze jestem do dyspozycji tylko jednej klientki w danym czasie.  Nie zależy mi na pracy odtwórczej, powielaniu. Jestem artystką z dużą techniczną wiedzą i umiejętnością znalezienia złotego środka pomiędzy oczekiwaniami moich klientów, a moimi propozycjami. 

 

NOWOŚCI Z MOJEJ PRACY, KONKURSY I SAME DOBROCI NA:

FACEBOOK /AUTORSKA PRACOWNIA FRYZJERSTWA I WIZAŻU 

created by AGENCJA VERTIGO