obrazek1.jpgobrazek2.jpgobrazek3.jpgobrazek4.jpgobrazek5.jpgobrazek6.jpgobrazek7.jpgobrazek8.jpgobrazek9.jpg

 

Od ponad 10-u lat zajmuję się stylizacją włosów i wizażem, posiadam tytuł mistrza fryzjerstwa, jestem dyplomowaną wizażystką, ale przede wszystkim  wielką pasjonatką zawodu.  Kreowałam fryzury dla KMS California jako Polska Główna Stylistka Fryzur tej marki, dla holenderskiej marki Artistique tworzę autorskie szkolenia i pokazy, jestem ekspertem ogólnopolskiego magazynu o włosach i urodzie Hair-Edycja Polska, jestem redaktorką  naczelną i wydawcą portalu fryzjermania.pl. Regularnie szkolę fryzjerów z całej Polski, pod szyldem własnej marki Sobocińska Szkolenia. Swoją wiedzę z  zakresu fryzjerstwa i wizażu wzbogaciłam umiejętnością kreowania wizerunku, doboru fryzur i koloru do osobowości, nauczania i instruktarzu w temacie fryzjerstwa i wizażu.  Skończone studia z obszaru chemii pozwalają na  dopasowanie idealnego zabiegu dla włosów moich klientów.

Łączę w pracy to, co zawsze powinno być nierozerwalne:

fryzjerstwo, wizaż, modę, kreowanie wizerunku z wiedzą techniczną.

Doświadczenie zdobywałam i nadal zdobywam we własnych salonach, na pokazach mody jako wizażystka i stylistka fryzur, podczas przygotowywania eventów modowych np. na targach branżowych (Targi Uroda Gdańsk, Targi Look Poznań, Targi HairFair Sosnowiec, Targi Hair Forum Warszawa), na niezliczonych szkoleniach z zakresu fryzjerstwa i wizażu w Polsce, Włoszech, Niemczech, Holandii, Anglii, jako laureatka konkursów fryzjerskich dla kreatywnych stylistów ("Kreator") , podczas pracy w charakterze nauczyciela zawodu oraz szkoleniowca, jako autorka artykułów i sesji zdjęciowych  dla (m.in.) wp.pl, milionkobiet.pl, magazynu Estetica Beauty, Hair, Kurier Fryzjerski, Świat Fryzjerstwa.  

Używam produktów profesjonalnych specjalnie wyselekcjonowanych pod względem jakości, składu oraz tych, które są przyjazne dla naszego zdrowia i środowiska.

Moja kameralna Autorska Pracownia Fryzjerstwa i Wizażu w Gdyni to efekt wielu lat doświadczeń i kreatywnych pragnień: nie pracuję w  pośpiechu, zawsze jestem do dyspozycji tylko jednej osoby w danym czasie.  Nie zależy mi na pracy odtwórczej, powielaniu. Jestem artystką z dużą techniczną wiedzą i umiejętnością znalezienia złotego środka pomiędzy oczekiwaniami moich klientów, a moimi propozycjami. 

 

NOWOŚCI Z MOJEJ PRACY, KONKURSY, KONTAKT Z WAMI I SAME DOBROCI NA:

FACEBOOK /AUTORSKA PRACOWNIA FRYZJERSTWA I WIZAŻU 

created by AGENCJA VERTIGO